Benefit - biustonosze, body, koszulki


Rozmiar
Obwód
pod
biustem

AA

A

B

C

D

E

D

G

H

I
6563-6775-7777-7979-8181-8383-8585-8787-8989-91  
7068-7280-8282-8484-8686-8888-9090-9292-9494-9696-98 
7573-7785-8787-8989-9191-9393-9595-9797-9999-101101-103103-105
8078-82 92-9494-9696-9898-100100-102102-104104-106106-108108-110
8583-87 97-9999-101101-103103-105105-107107-109109-111111-113113-115
9088-92 102-104104-106106-108108-110110-112112-114114-116116-118118-120
9593-97 107-109109-111111-113113-115115-117117-119119-121121-123123-125

Benefit - figi, stringi

RozmiarObwód bioder
XS lub 3480-86
S lub 3688-92
M lub 3893-98
L lub 4099-106
XL lub 42108-116
XXL lub 44118-126
XXXL lub 46128-136


Naturana - biustonosze, body, koszulki

Rozmiar65707580859095100105110
Obwód pod biustem63-6768-7273-7778-8283-8788-9293-9798-102103-107108-112
A- przez biust77-7982-8487-8992-9497-99102-104107-109112-114117-119122-124
B- przez biust79-8184-8689-9194-9699-101104-106109-111114-116119-121124-126
C- przez biust81-8386-8891-9396-98101-103106-108111-113116-118121-123126-128
D- przez biust83-8588-9093-9598-100103-105108-110113-115118-120123-125128-130
E- przez biust85-8790-9295-97100-102105-107110-112115-117120-122125-127130-132


Alles - biustonosze, koszulki

Obwód pod biustem7580859095
B - przez biust89-9194-9699-101104-106109-111
C- przez biust91-9396-98101-103106-108111-113
D- przez biust93-9598-100103-105108-110113-115
E- przez biust95-97100-102105-107110-112115-117
F- przez biust97-99102-104107-109112-114117-119


9fashion

Rozmiar 9fashionBiust (cm)Biodra (cm)
XS82-8690-94
S86-9094-98
M90-9598-104
L95-100104-110
XL100-105110-116
XXL105-109116-120
XXXL109-113120-124

Rozmiar biustonosze ANITA

Obwód pod biustemRozmiarmis.Amis.Bmis.Cmis.Dmis.Emis.Fmis.Gmis.Hmis.I
63-676577-7979-8181-8383-85     
68-727082-8484-8686-8888-9090-9292-9494-96  
73-777587-8989-9191-9393-9595-9797-9999-101101-103103-105
78-828092-9494-9696-9898-100100-102102-104104-106106-108108-110
83-878597-9999-101101-103103-105105-107107-109109-111111-113113-115
88-9290102-104104-106106-108108-110110-112112-114114-116116-118118-121
93-9795107-109109-111111-113113-115115-117117-119119-121121-123123-125
98-102100112-114114-116116-118118-120120-122122-124124-126126-128 
103-107105117-119119-121121-123123-125125-127127-129129-131131-133 
108-112110 124-126126-128128-130130-132132-134134-136136-138 

Pasy ciążowe

RozmiarObwód bioder
S80-100
M90-110
L100-120
XL110-130

Tabela rozmiarów TORELLE

RozmiarXS 34S 36/38M 40L 42XL 44/46
Obwód biustu (cm)90-9494-9898-102102-106106-110
Obwód bioder (cm)92-9696-100100-104104-108108-112