Nianie elekroniczne i videonianie

Video niania Luvion PLATINUM 2 z ekranem 2,4"

Video niania Luvion PLATINUM 2 z ekranem 2,4"

Oceń ten produkt jako pierwszy

619,00 zł

Brak w magazynie

SKU: LU150006


Producent: Beyond Organic SkinCare

Luvion PLATINUM II - najpopularniejsza video niania klasy premium z ekranem 2,4" Teraz jeszcze więcej unikalnych funkcji, większy zasięg, wydajniejsza bateria Jedyna video niania 2,4" klasy premium z unikalną funkcją "Quad Screen"

Opis

Szczegóły

Nowy model PLATINUM 2 już dostępny!

LUVION Platinum 2 to następca najbardziej popularnego na rynku modelu PLATINUM wprowadzonego po raz pierwszy do sprzedaży w 2009 roku. Model Platinum z 2009 roku  został finalistą w prestiżowym  konkursie "INNOWACJA ROKU" na największych targach na świecie w branży dziecięcej KING+JUGEND

Nowy model PLATINUM 2  został wzbogacony o wiele unikalnych funkcji.  m.in.  funkcję QUAD umożliwiającą oglądanie obrazu jednocześnie z dwóch, trzech lub czterech kamer jednocześnie, funkcję nagrywania na kartę SD, system dwukierunkowej komunikacji "SPEAK BACK" dzięki czemu rodzice mogą także mówić do dziecka. PLATINUM 2 to także większy zasięg - do 300m.  Nowy model posiada także 3 kołysanki dla maluszka oraz funkcję pomiaru temperatury w pokoju dziecka.

Nowy model to nowe możliwości, nowe funkcje a także bardziej wydajna bateria!

Przede wszystkim jakość i bezpieczeństwo

Luvion PLATINUM 2 Digital Baby Monitor to najwyższej jakości elektroniczna Video Niania jaką można obecnie zakupić na polskim rynku. To niezawodne urządzenie zostało zaprojektowane na bazie najnowszej technologii, która pozwala słyszeć i obserwować dziecko bez żadnych zakłóceń innych urządzeń elektronicznych w Twoim domu. Dzięki Luvion możesz swobodnie monitorować dziecko podczas snu i zabawy. Luvion Video Monitor to nie tylko doskonała jakość obrazu i dźwięku ale też bardzo trendy design dla wymagających klientów. Video Niania Luvion jest całkowicie bezpieczna dla dzieci, nie emituje pulsacyjnego promieniowania radiowego, które uznaje się za szkodliwe dla systemu nerwowego człowieka.

Niezawodna jakość obrazu i dźwięku

Luvion PLATINUM 2 jest wyposażony w najnowszą cyfrową technologię bezprzewodowej transmisji. Posiada niezwykle daleki zasięg – do 300 m w otwartej przestrzeni. Urządzenie to zapewnia wyjątkową krystalicznie czystą jakość obrazu dając jednocześnie 100% gwarancję braku zakłóceń od innych urządzeń Wi-Fi w Twoim domu i okolicy. Będziesz zachwycony jakością, jaką Tobie oferuje to wyjątkowe urządzenie do monitorowania dzieci. 

Elegancki kompaktowy Video Monitor: 

Video Monitor Luvion PLATINUM 2 został tak zaprojektowany aby zapewnić maksymalną wygodę użytkowania. Urządzenie ma ergonomiczne kształty, które pozwalają swobodnie trzymać monitor w dłoni. Wymiary i design sprawia że często jest nazywany  iPodem  wśród elektronicznych video monitorów dla dziecka. Urządzenie jest bardzo proste w użyciu. Cyfrowania video niania Luvion  jest wyposażona w baterie wielokrotnego ładowania o niezwykłej wydajności, co oznacza że nigdy nie będziesz musiał kupować i myśleć o bateriach do tego urządzenia.

W przeciwieństwie do tradycyjnych niani elektronicznych, dźwięk w monitorze Luvion jest krystalicznie czysty, wolny od zakłóceń. Dzięki wysokiej jakości kolorowemu wyświetlaczowi LCD możesz także obserwować swoje dziecko. Do urządzenia możesz podłączyć kilka kamer monitorujących.  

LUVION Platinum 2 to jedyna video niania na rynku z unikalną funkcją QUAD, teraz możesz oglądać obraz z kilku kamer jednocześnie!
To wyjątkowe rozwiązanie dla rodziców którzy chcą monitorować swoje dzieci do kilku pomieszczeń jednocześnie!

Jeden odbiornik, jeden ekran , do 4 obrazów jednocześnie!

Kamerę możesz przymocować do ściany lub postawić w dowolnym miejscu.

Jedyna video niania z kamerą wyposażoną w unikalne ramię pozwalające ustawić w każdym kierunku i dowolnie wybranym miejscu. 
Luvion to jedyna niania z systemem regulacji kamery, który nie nakłada żadnych ograniczeń w ustawianiu pozycji kamery.

Dodatkowe praktyczne funkcje video niani Luvion:

  •   System ostrzegania o wykroczeniu poza zasięg monitorowania – daje poczucie bezpieczeństwa że Twoje dziecko jest zawsze monitorowane
  •   System ostrzegania o niskim poziomie baterii – nie musisz myśleć ile jeszcze energii zostało
  •   Funkcja AUTO-MUTE - dźwięk będzie przekazywany przez kilka sekund po czym się wyciszy, o ile nie przekroczy ponownie poziomu ustawionego czułością kamerki - funkcja ta pozwala na oszczędność energii w baterii odbiornika rodzica

 

Tagi

Tagi produktu

  • Dla tego produktu nikt jeszcze nie dodał tagu.

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Recenzje

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

ZOSTAW SWOJĄ OPINIĘ

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Video niania Luvion PLATINUM 2 z ekranem 2,4"

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Ocena produktu