Zdrowie i Higiena

Ochraniacz do łóżeczka

Ochraniacz do łóżeczka

Oceń ten produkt jako pierwszy

89,00 zł

W magazynie

SKU: MH1500052


Producent: Motherhood

Skład: 100% bawełny
Wypełnienie: 100% poliester
Wymiary: długość: 51+70+51cm, wysokość: 28cm

Wykonany z najdelikatniejszej bawełny idealnie dopasowuje się do dwóch rozmiarów łóżeczek (60 i 70cm).

Optymalnie dobrana długość i liczba troczków pozwala na estetyczne, stabilne i bezpieczne przymocowanie ochraniacza do łóżeczka.

Ochraniacz Motherhood, dzięki troczkom umocowanym zarówno przy górnej jak i dolnej krawędzi ochraniacza, umożliwia stabilne przymocowanie go do łóżeczka. Specjalne, dodatkowe przeszycie tuż przy zagięciach ochraniacza daje możliwość dopasowania go do dwóch podstawowych szerokości łóżeczek (60 cm oraz 70 cm).

Dodatkowym atutem ochraniaczy Motherhood jest niezwykle łatwy sposób utrzymania ich w czystości. Dzięki materiałom najwyższej jakości użytych do wykonania ochraniacza a także starannej technologii szycia może być on prany w całości w pralce nie tracąc przy tym swoich walorów estetycznych, ani praktycznych.

Atest Oeko-Tex Standard 100.

* wymagane pola

Opis

Szczegóły

Skład: 100% bawełny Wypełnienie: 100% poliester Wymiary: długość: 51+70+51cm, wysokość: 28cmWykonany z najdelikatniejszej bawełny idealnie dopasowuje się do dwóch rozmiarów łóżeczek (60 i 70cm).Optymalnie dobrana długość i liczba troczków pozwala na estetyczne, stabilne i bezpieczne przymocowanie ochraniacza do łóżeczka.Ochraniacz Motherhood, dzięki troczkom umocowanym zarówno przy górnej jak i dolnej krawędzi ochraniacza, umożliwia stabilne przymocowanie go do łóżeczka. Specjalne, dodatkowe przeszycie tuż przy zagięciach ochraniacza daje możliwość dopasowania go do dwóch podstawowych szerokości łóżeczek (60 cm oraz 70 cm).Dodatkowym atutem ochraniaczy Motherhood jest niezwykle łatwy sposób utrzymania ich w czystości. Dzięki materiałom najwyższej jakości użytych do wykonania ochraniacza a także starannej technologii szycia może być on prany w całości w pralce nie tracąc przy tym swoich walorów estetycznych, ani praktycznych.Atest Oeko-Tex Standard 100.

Recenzje

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

ZOSTAW SWOJĄ OPINIĘ

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Ochraniacz do łóżeczka

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Ocena produktu