Medela

MEDELA laktator HARMONY + smoczek CALMA

MEDELA laktator HARMONY + smoczek CALMA

Oceń ten produkt jako pierwszy

169,00 zł

W magazynie

SKU: ME160005


Producent: Medela

Odciągacz MEDELA Harmony jest pierwszym i jedynym na rynku ręcznym odciągaczem umożliwiającym odciąganie pokarmu w dwufazowym rytmie, naśladującym naturalny rytm ssania dziecka.

Właściwości laktatora ręcznego MEDELA Harmony:
- Efektywny: więcej mleka w krótszym czasie, dzięki technologii 2-fazowego trybu odciągania
- Osobisty: idealny do okazjonalnego odciągania pokarmu
- Wygodny: ergonomiczny uchwyt umożliwia skuteczne odciąganie
- Łatwy: prosty w montażu, użyciu i czyszczeniu
- Mobilny: niewielka waga pozwala na sprawne i dyskretne wykorzystanie w każdym miejscu

Dzięki Harmony krótkie przerwy w karmieniu piersią nie są już problemem

Czy od czasu do czasu chciałabyś pójść do pracy, na zakupy czy wyjść wieczorem? Masz problem z płaskimi lub wklęsłymi brodawkami? Z ręcznym odciągaczem Harmony możesz odciągać pokarm łatwo i przyjemnie, tak jak tego oczekujesz.

Medela została pierwszą firmą na świecie, która prowadzi badania nad zachowaniem niemowląt podczas karmienia piersią

Technologia 2-fazowego odciągania pokarmu opiera się na naturalnym rytmie ssania dziecka: na początku ruchy szybkie, stymulujące wypływ pokarmu, a następnie długie i bardziej intensywne, co zapewni optymalne parametry ssania. Szybkie pobudzenie wypływu oraz uzyskiwana w ten sposób ilość pokarmu znacznie redukuje czas odciągania. Dzięki czemu bardziej komfortowo można uzyskać więcej mleka w krótszym czasie.

Przekonało się o tym więcej niż 2 miliony matek

Odciągacz Harmony firmy Medela przekonał do siebie ponad dwa miliony matek. Niewielka waga pozwala na sprawne i dyskretne wykorzystanie, a dzięki ergonomicznemu uchwytowi jest łatwy w użyciu. Ręczna obsługa daje mamom pełną kontrolę i sprawia, że odciąganie jest dyskretne i wygodne. Ręczny odciągacz Harmony jest prosty w obsłudze i montażu oraz w utrzymaniu w czystości. Mały i lekki odciągacz jest wygodny do transportu, co pozwala mamie na niezależność i mobilność.

Brak Bisfenolu A oraz możliwość dokładnego umycia wszystkich części - służy dobru Twojego dziecka

Opis

Szczegóły

Firma Medela została założona w roku 1961 przez Olle Larssona. Od tego czasu firma wytwarza swoje najważniejsze produkty Szwajcarii i USA, i posiada spółki zależne w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Zatrudnia na całym świecie ponad 1000 osób. Firmy zależne na trzech kontynentach oraz intensywna współpraca z ponad 90 firmami niezależnymi na świecie dało firmie Medela mocną pozycję rynkową. Dzięki regularnej komunikacji z partnerami, systematycznym szkoleniom i dobrym kontaktom z organizacjami lokalnymi, w naszej działalności spełniamy oczekiwania różnych kultur. Medela Dział Karmienia Piersią firmy Medela zajmuje się propagowaniem wartości jakie płyną z naturalnego mleka zarówno dla dobra matki jak i dziecka.

Recenzje

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

ZOSTAW SWOJĄ OPINIĘ

Napisz własną recenzję

You're reviewing: MEDELA laktator HARMONY + smoczek CALMA

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Ocena produktu