Artykuły dla ciężarnych

Adapter do pasów dla kobiet w ciąży Clippasafe Bump Belt

Adapter do pasów dla kobiet w ciąży Clippasafe Bump Belt

Cena regularna 159,00 zł

Special Price 129,00 zł


Brak w magazynie

SKU: CS1500001


Producent: Clippasafe

Adapter do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży daje poczucie bezpieczeństwa i komfort dla mamy.
Pomaga chronić Twoje nienarodzone dziecko podczas jazdy pojazdem Rekomendowany już od 2 miesiąca ciąży.

Wszystkie udoskonalone elementy w nowym adapterze do pasów bezpieczeństwa zostały wprowadzone dzięki uwagom przekazanym przez przyszłe mamy używające modelu STANDARD w kilkunastu krajach Europy. Dzięki tym mamom możliwe było stworzenie jeszcze lepszego adaptera klasy premium dla wszystkich przyszłych mam.

Na opakowaniu są opisy w języku polskim. Wewnątrz znajduje się instrukcja zapięcia adaptera w języku polskim. Produkt posiada gwarancję producenta 12 miesięcy

WYSTRZEGAJ SIĘ TANICH PODRÓBEK! - jedynie Clippasafe zapewni ci oczekiwaną jakość i bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem !

Opis

Szczegóły

Uniwersalny adapter do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży Clippasafe - nr 1 w Wielkiej Brytanii - dostępny już w Polsce. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfort dla mamy. Pomaga chronić nienarodzone dziecko podczas jazdy samochodem. Jest rekomendowany już od 2 miesiąca ciąży.
W chwili zderzenia, a nawet przy najmniejszych kolizjach, siła uderzenia wyrzuca dorosłą osobę do przodu z siłą do 5 ton. Tradycyjny pas w chwilach kolizji, a także przy gwałtownym hamowaniu pojazdu może wywierać ogromny nacisk na brzuch i macicę przyszłej mamy. Może to doprowadzić do poronienia lub poważnych obrażeń płodu.
Co więcej, niektóre mamy, szczególnie w ostatnich tygodniach ciąży, odczuwając ogromny dyskomfort związany z tradycyjnymi pasami bezpieczeństwa, świadomie rezygnują z ich użycia, narażając siebie i swoje dziecko na ekstremalne ryzyko.
Adapter do pasów bezpieczeństwa brytyjskiej firmy Clippasafe pozwala na:
- bezpieczną i wygodną podróż w zapiętych pasach samochodowych,
- daje poczucie bezpieczeństwa mamie jako kierowcy lub jako pasażerce,
- nadaje się do przednich jak i tylnych siedzeń,
- jest bezpieczny, wygodny i prosty w użyciu.

Prawidłowo założony adapter Clippasafe układa pas bezpieczeństwa tak aby został on zlokalizowany pod brzuszkiem, odpowiednio nisko na biodrach i miednicy, (które dużo lepiej absorbują siłę uderzenia) chroniąc nienarodzone dziecko.
Jest to jedyny adapter bezpieczeństwa na rynku który jest równie wygodny dla mamy ubranej zarówno w spodnie jak i spódnicę.

Adapter Clippasafe w "Crash-Testach"
Adapter poddany został badaniom podczas crash-testów w Qinetig Center of Human Science Impact Test Facility ( Centrum Naukowane Badań zderzeń i kolizji w Qinetig, UK). Przeprowadzone badania wykazały że Bump Belly firmy Clippasafe jest
- efektywnym rozwiązaniem pozwalającym skutecznie obniżyć pas poniżej brzucha przyszłej mamy, kierując siłę uderzenia na biodra.
- efektywyny i w żaden sposób nie narusza integralności strukturalnej pasów samochodowych.

Badania statystyczne potwierdzają że nienarodzone dzieko może doznać bardzo poważnych obrażeń lub zginąć, kiedy pas samochodowy jest umieszczony w chwili zderzenia bezpośrednio na brzuszku przyszłej mamy. Adapter Clippasafe firmy Bumpbelly znacznie redukuje tego typu zagrożenia.

Adapter pasów BabySafe Bump Belt nie wymaga żadnych certyfikatów w odniesieniu do rozporządzenia ECE R16 ani żadnych innych standardów narzucanych przez branże producentów akcesoriów samochodowych.
Badania statystyczne potwierdzają że nienarodzone dziecko może doznać bardzo poważnych obrażeń lub zginąć, kiedy pas samochodowy jest umieszczony w chwili zderzenia bezpośrednio na brzuszku przyszłej mamy.
Adapter Clippasafe uzyskał pozytywną opinię:
- MidWivesonline - UK's Leading Midwife-Led Website for Expectant and New Parents (wiodącego portalu w UK prowadzonego przez położne i rodziców)
- HealthVisitor.Com - Prosty i łatwy w użyciu. Nie potrzebne żadne narzędzia aby go zamontować w pojeździe.

Instrukcja korzystania z adaptera do pasów bezpieczeństwa:

Recenzje

 1. Polecam Recenzje wg Piotr
  Ocena produktu

  Udany zakup. Adapter spełnia swoją funkcję. (Dodano 05.12.2018)

 2. Szybka dostawa Recenzje wg Marta
  Ocena produktu

  Zamówienie złożyłam w poniedziałek a we wtorek o 9 rano był już u mnie kurier z paczką. Jeszcze nie używałam adaptera, ale wydaje się być dobrej jakości. (Dodano 30.12.2015)

 3. Ok. Recenzje wg Kasia
  Ocena produktu

  Używałam adaptera od 4 miesiąca ciąży. Na szczęście nie miałam okazji wypróbowania jego skuteczności, ale dawał mi komfort bezpieczeństwa. Po użytkowaniu przez ponad 4 miesiące nie zniszczył się i aktualnie jest użytkowany przez moją siostrę :) Cena adaptera jest ok - na rynku jest kilka droższych, ale nie ma sensu przepłacać. (Dodano 14.12.2015)

 4. Rewelacja Recenzje wg Agata Wacławiak
  Ocena produktu

  Polecam ten adapter wszystkim kobietom w ciąży - zarówno tym, które siedzą za kierownicą jak i tym, które siedzą na fotelu pasażera. Duża wygoda i przede wszystkim bezpieczeństwo. (Dodano 04.12.2015)

ZOSTAW SWOJĄ OPINIĘ

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Adapter do pasów dla kobiet w ciąży Clippasafe Bump Belt

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Ocena produktu